Aktivitetsgrupper i Husvik og Nes Vel

Aktivitetskoordinator

Sven Olav Svendsen.
Koordinerer de ulike aktivitetene. Tar imot henvendelser om aktiviteter og legger disse inn i møtekalender for Sjøstua.

Kontaktpersonene i de enkelte aktivitetsgruppene (se under) er:




 
Sven Olav Svendsen 932 26 639svosven@online.no
Terje Gran930 19 357terje.gran@gmail.com
Lisbeth Næss Evensen924 08 266lisbeth@filtmakeriet.no
Jon Hamre936 78 090jonhamre@online.no
Knut Haugen942 77 429haugen99hv@yahoo.no
Erik Evensen974 81 373erik.evensen.18@gmail.com
Terje Bang916 76 470 /33 32 92 05 terje.bang@gmail.com
Irene Jacobsen928 11 222tom.aage.jacobsen@sf-nett.no
Truls Gran900 48 800truls@sykkel.com
Therese Stange Gran952 58 647Therese@stange-gran.no
Hilde Grønningsæter918 53 191hilde.gronningsater@usn.no

 

Aktivitetsgruppe

Aktivitetsgruppa arrangerer quiz.
Ta kontakt for eventuelle andre aktiviteter.

Kontaktperson Sven Olav Svendsen.

Konsertgruppe

Konsertgruppa arrangerer konserter på Sjøstua.

Kontaktperson Terje Gran.

Strikk innom

Skravlesamling på Sjøstua hver annen torsdag vår og høst.

Kontaktperson Lisbeth Næss Evensen.


Søndagskafe

Vi serverer kaffe og vafler hver søndag vår og høst. Kom innom og treff venner og bekjente.

Kontaktperson Irene Jacobsen.


Sjøstua badeforening for damer

Spreke damer som bader hele året ved Sjøstua.

Kontaktperson Hilde Grønningsæter.


Historielaget

Kontakt Erik Evensen eller Terje Bang.

Julesalgsmesse

Arrangeres som regel den andre helgen i november. Interesserte deltakere kan melde seg innen 1. november.

Kontaktperson Lisbeth Næss Evensen.


Juletrefest

Juletrefest for små og store første onsdag eller torsdag i det nye året.

Kontaktperson Truls Gran.


Spillegruppe for barn

Barn møtes av og til for felles brettspill og kveldsmat.

Kontaktperson Therese Stange Gran.


Trim m/qigong på Sjøstua

Knut Haugen leder trimgruppe på Sjøstua for vellets medlemmer, tirsdagskvelder vår og høst.

Kontaktperson Knut Haugen.


Nye Husvik Foreldreorkester

Mange av vellets medlemmer, særlig fra Slagen Musikkorps, har dannet nytt voksenkorps for de som vil spille "litt". Øvelse hver 2. Tirsdag. (se kalender). Medlemmer av vellet som har spilt før er velkommen.

Kontaktperson Jon Hamre.